Szabászati vezető - Sürgős munka!
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2198
LEÍRÁS:
    Bírod a pörgést, szeretsz emberekkel foglalkozni, jól megérteted magad? Kitartó vagy és jó stressztűrő képességgel rendelkezel?

    Munkájára igényes és talpraesett szabászati vezetőt keresünk műhelyünkbe (min 5 év szakmai gyakorlattal!). Jelenleg arcmaszkokat, kesztyűket készítünk gőzerővel!

    Hétköznap 7-21 h Hétvégén is 7-20 h Rugalmasan ! ...ahogy tudsz jönni !

    Légkezelt - Klimatizált -ionizált légtisztítóval ellátott műhely a belvárosban a Blahánál !

    Amit nyújtunk:
    -Kiemelt fizetés !! Nettó 200.000-400.000 Ft

    -Útiköltség térítés !

    -Vidékieknek a szállást is biztosítjuk !
    Kultúrált, belvárosi 1 - 2 szobás Airbnb lakásokban.
    Mindenhez közel gyalog 2 percre.

    Feladatok:
    Jelenleg arcmaszkokat készítünk gőzerővel!
    -Szervezés, munkafolyamatok ütemezése, egyeztetések
    -Folyamatos munka biztosítása a szabó-varróknak, szabászati kisegítőknek
    -A varrodai feladatok koordinálása
    -A munkák / termékek nyomon követése
    -Minőségbiztosítás

    Elvárás:
    -min 5.év szakmai gyakorlat ruha, textil, méteráru szabás-varrás területen
    -Rátermettség, empátia, segítőkészség
    -Lelkiismeretes, pontos munkavégzés, megbízhatóság
    -Jó szervezőkészség
    -Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság

    Kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzod és kísérő leveledet, írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kéréseidet az alábbi e-mail címre: karrier@ruhaklinika.eu

    Forrai Péter
    30/9449944

    karrier@ruhaklinika.eu
    www.ruhaklinika.hu
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
400.000Ft/hó
Állások / Szakmunka
  • Keressen minket közösségi oldalakon