Bőrvarró (motoros ruha alakítás, javítás) - Másodállás, hétvégi munka
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2051
LEÍRÁS:
    Meguntad a szériamunkát? Érdekes, változatos munkát keresel? Rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni?

    Szabósági manufaktúránk munkájára igényes bőrvarró mestert, bőrruházat javítót keres motoros ruházat, bőrdzsekik alakítására és javítására.
    Rugalmas munkavégzés: Fő vagy részmunkaidőben, mellékállásként, hétvégi munkában is végezhető.

    Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést. Kérdés esetén hívj bátran:

    Forrai Péter
    30-944-9944
    (Csörgess meg és visszahívlak!)

    Feladatok :

    Bőrruházat, irha, szőrme, motorosruha, méretre alakítása táska, csizma javítás, cipzárcsere...stb.

    Jövedelem:

    nettó 200.000 - 300.000.-/ hó + juttatások
    3 hónapig betanulási pótlékot is fizetünk.

    Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség. Alapozd meg karriered. Tanulj, fejlődj és lépj előre a ranglétrán.

    Amit nyújtunk:
    - jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör
    - folyamatos, változatos munkák
    - rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni.
    - jól felszerelt, klimatizált műhely
    - vidékieknek útiköltség térítés 80%
    - bejárás akár 2 naponta !
    - segítünk a szállás intézésében, férfiaknak albérlet a közelben.
    - egyéb természetbeni juttatások

    Elvárás:

    - Minimum középfokú szakirányú végzettség
    - min. 5 éves tapasztalat
    - igényes, precíz munkavégzés
    - fejlődni és tanulni vágyás
    - rugalmasság, nyitottság új dolgok iránt

    Másodállásban, ill. Hétvégén 1/2 - 1 napot,
    heti 2-3 alkalommal délután 4-6 órában is tudsz dolgozni .

    Rugalmasak vagyunk ! Mindent meg tudunk beszélni.

    Jelentkezz e-mailen arcképes önéletrajzzal a karrier[kukac] ruhaklinika.eu címen. Kísérő leveledben írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet

    Ruhaklinika - Szabóság
    1072 Akácfa u. 41.

    30-944-9944
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
300.000Ft/hó
Állások / Szakmunka
  • Keressen minket közösségi oldalakon