Betanító szabómester, csoportvezető
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2072
LEÍRÁS:
    Szívesen foglalkozol emberekkel? Türelmed is van hozzájuk?
    Megosztanád a szakmai tapasztalataidat ?

    Szabósági manufaktúránkban kamatoztathatod rátermettségedet, vezetői képességeidet is.

    Jó csapat, igényes, fizetőképes ügyfélkör!

    Nyugdíjas munka, részmunkaidő, heti 3-4 nap, 6 óra
    vagy főállásban is.

    Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést, kérdés esetén hívj bátran:
    Forrai Péter
    +36309449944

    Kereseti lehetőség :

    Főállásban nettó 200.000. - 400.000.-

    Másodállásban: nettó 150.000- 250.000

    Téged keresünk, amennyiben rendelkezel:
    - Min. középfokú végzettséggel
    - Min. 10 év, ruhajavítási, szabósági szakmai gyakorlattal
    - Min 5 év vezetői tapasztalattal
    - Az emberekkel kezeléséhez sok türelemmel
    - Jó szervezőkészséggel

    Feladatok, amiben Rád van szükségünk:
    -A tapasztalt kollégák segítése ill. új kollégák betanítása. Munkamódszer átadás
    Nem kell mindent tudni és mindenhez érteni, hanem a korábbi tapasztalataidat felhasználva, a szakmai speciális területen szakértővé válni és a munkamódszereket átadni.
    - Ruhaklinika- szabóság munkafelvétel-átadásban szakmai segítség nyújtása
    - A rendelést kiadása a specialistának ( az egyszerűbb munka műveletek, vagy pl.: nadrág -, ing-, stb. varrás, méretre alakítás, javítás, méretre készítés)
    - A munkafolyamatok nyomon követése,
    - A minőség folyamatos ellenőrzése, biztosítása !
    - Munkamódszer-, technológia egyeztetése és betanítása
    - Leterheltségek figyelése, határidők követése,

    Amit nyújtunk:
    Heti fizetés ; betanulási pótlék, útiköltség térítés
    Belvárosi, klimatizált család-barát munkahely
    segédanyagok, technológia, speciális gépek
    Jó csapat, visszajáró igényes ügyfélkör !
    Rugalmas munkaidő, mindent meg tudunk beszélni !
    Segítünk a szállás intézésében, albérlet támogatás .

    Munkarend:
    Részmunkaidőben akár 2 naponta is dolgozhatsz!
    Vagy pl. egyik héten 3 nap, másik héten 4 nap.
    Délután műszak pótlékot is fizetünk,
    Hétvégén is pótlék + étlapról ebéd .

    A munkád minősége, és megbízhatóságos alapján prémiumot is fizetünk !

    Lehetőleg arcképes bemutatkozást, szakmai önéletrajzot, ill. lehetőleg kísérőlevelet is kérünk, melyben írd meg a fix. elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet is.

    a karrier@textilklinika.hu címre,

    a tárgyban kérlek tüntesd fel: Betanító szabó mester.

    Bővebb információ:
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
400.000Ft/hó
Állások / Szakmunka
  • Keressen minket közösségi oldalakon