Hétvégi , délutános - ügyfélszolgálat - másodállás, diákmunka
Feltöltés dátuma: 2020-05-17 Látogatók: 2562
LEÍRÁS:
    Ruhaklinika és Szolgáltató Centrum - Ügyfélszolgálat

    Heti 2 - 4 alkalom / 3-6 óra

    Téged keresünk :
    ha talpraesett, tanulni vágyó egyetemista vagy
    Plusz jövedelmet, másodállást keresel ?
    Munka, iskola után ; délutáni ill. hétvégén szeretnél dolgozni, pénzt keresni ?

    Kérlek olvasd végig a szöveget !

    Küldj arcképes bemutatkozást és kísérő levelet .
    Írd meg a kéréseidet, kérdéseidet, fix. elfoglaltságaidat...

    Forrai Péter
    30-9449944

    Ha szeretnél gyakornokként egy jó helyen, jó csapatban dolgozni, úgy, hogy értékelik a teljesítményedet, és szereted a pörgést, akkor Te minket keresel.

    Ügyfélszolgálati gyakornokként, VIP ügyfélkörrel rendelkező cégnél (40% külföldi megrendelő), a nyelveket is használva sajátíthatod el a tudást, amit később bármikor hasznosíthatsz.

    Munkaidő:
    Elsősorban délutános műszakban alkalmanként 3-6 órában, részmunkaidő, hétvégén 1/2-1 napot számítunk Rád
    (2 hetente ). Havi 1 hosszú hétvége biztosított. Betanulás után teljes munkaidőben folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk.
    Beosztásokat, helyettesítéseket rugalmasan kezeljük.

    Feladatok:
    Személyes, telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel
    Megrendelések felvétele, az elkészült termékek átadása
    A megrendelések, átadások teljes körű adminisztrációja
    Ügyfélszolgálati vezető munkájának segítése
    Megrendelések nyomon követése

    Elvárások:
    Középfokú végzettség
    Kiváló kommunikációs készség
    Pozitív kisugárzás
    Ügyfél orientáltság
    Jó szervezőkészség
    Felhasználószintű számítógépes ismeretek
    Angol nyelv társalgási szintű aktív ismerete

    Előny:
    Rátermettség
    Jó érzék a ruhákhoz, textilekhez
    - ruhaipari végzettség
    Szolgáltatásban, vállalkozásban szerzett gyakorlat
    Nyelvek ismerete

    Díjazás:
    Heti fizetés + juttatások + prémium
    Jó kereseti és fejlődési lehetőség
    netto 80. 000-160.000.- ( heti 10 - 30 óra )
    Teljesítményed értékeljük, eredményeidet is premizáljuk
    Betanulási pótlékot fizetünk 3 hónapig !

    A tárgy: Hétvégi -, délutános ügyfélszolgálat

    Forrai Péter - 30/944-99-44
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
Pályakezdő
Nyelvtudás:
Angol
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
101.600-203.200Ft/hó
Állások / Ügyfélszolgálat, Telemarketing
  • Keressen minket közösségi oldalakon