Webtartalom fejlesztés - Vizuális kommunikáció
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 3052
LEÍRÁS:
    Sürgős munka!
    Szabóságunkban jelenleg arcmaszkot szabunk-varrunk.
    Kreatív, webtartalom fejlesztő - grafikus hölgyet keresünk csapatunkba, aki szereti a textileket, ruhákat, divatot.

    Nem távmunka! Csapatban, irodában kell dolgozni a Blahánál.

    www.textil-arcmaszk.hu

    Részmunkaidő, délutános és hétvégi munka, jövedelem kiegészítés. A beosztás rugalmas, mindent meg tudunk beszélni. Segítünk és támogatunk, hogy a munka során a legjobbat hozd ki magadból.

    Elérhető nettó jövedelem: 230.000 - 350.000 Ft + juttatások

    Feladatok, amiben Rád van szükségünk:

    Cégünk vizuális kommunikációjának segítése:
    -Szövegírás-, tartalomfejlesztési munkák weboldalainkon, webshopban (wordpress oldalak)
    -webes grafikák, bannerek készítése
    - facebook hirdetések vizuális megjelenésének segítése
    - kültéri reklámtáblák, hirdetések és szórólapok tervezése, nyomdai előkészítése
    - ügyfél megrendeléshez (formaruha, egyéb textil) logó, grafika készítése, nyomdai előkészítés
    - gyártmányrajzok készítése műszaki vezető segítségével
    - bemintázásokhoz felfektetési rajz készítés
    - látványterv készítés ügyfeleink részére
    - ilyen volt, ilyen lett fotók retusálása, fotók elnevezése, termék tulajdonságok címkézése
    - az általad készített grafikák nyomon követése, weboldalra történő felkerülésének ellenőrzése

    Téged keresünk, amennyiben:
    - szeretsz emberekkel együtt dolgozni, képes vagy csapatmunkára
    - jó problémamegoldó képességgel rendelkezel
    - tapasztalt grafikus és kreatív ember vagy (nem grafikus művészt keresünk!)
    -wordpress weboldalt, webshopot jól kezeled
    - írásban és szóban is jól kifejezed magad
    - szorgalmas és precíz vagy

    Amit nyújtunk Neked:
    Folyamatos fejlődési, karrier lehetőség
    Eredmény orientált jövedelem + juttatások
    Családias légkör, rugalmas munkaidő
    Belvárosi munkahely, jó megközelíthetőség

    Tekintsd meg weboldalainkat:

    Amennyiben magadra ismertél, és úgy érzed, hogy szeretnél csapatunk tagja lenni,
    akkor küld el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a karrier@textilklinika.hu e-mail címre, a tárgyban tüntesd fel, hogy Grafikus -vizuális kommunikáció

    Bővebb információ:
    Forrai Péter
    30-944-9944
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
3-5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
350.000Ft/hó
Állások / Marketing, Média, PR
  • Keressen minket közösségi oldalakon