Üzemeltetési, műszaki vezető, nyugdíjas is!
Feltöltés dátuma: 2020-05-30 Látogatók: 2604
LEÍRÁS:
    Változatos, érdekes munkát keresel? Megbízható, igényes munkát adsz ki a kezedből ? Csapatjátékos vagy? Nagy tapasztalatod van a kollégák koordinálásában és szeretsz emberekkel foglalkozni?

    Akkor Téged.. keresünk !

    A Belvárosi Szolgáltató Centrum üzemeltetési, műszaki vezetőt keres rugalmas munkaidőben.

    Frissnyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

    Elérhető jövedelem nettó 250.000 - 400.000.- / hó +juttatások

    Kérlek olvasd végig a teljes hirdetést, kérdés esetén hívj bátran:
    Forrai Péter
    30-9449944

    Amiért érdemes a Szolgáltató Centrumban dolgozni:
    -Érdekes, változatos, kreatív munka.
    -Jó kereseti lehetőség!
    -Heti fizetés, átadási prémium.
    -Családias munkahely, jó csapat,
    -Rugalmas munkaidő,
    -Természetbeni juttatások.
    -Fejlődési -, előrelépési lehetőség,
    -Erkölcsi - anyagi elismerés.

    Feladatok:
    -Raktárak, üzlethelyiség, bemutatóterem kialakítása, berendezésének irányítása
    -Üzemeltetéssel, karbantartással kapcsolatos feladatok előkészítése és ütemezése;
    -Ipari hő- és hangszigetelő függönyök, csarnok térelválasztó függönyök ipari karnisainak felmérése. Ajánlatok adásához szükséges vázlattervek elkészítése, tanácsadás
    -Műszaki beszerzések, anyag rendelések ütemezése, koordinálása, logisztika
    -Projekt menedzseri feladatok.
    -Szakemberek napi, heti munkatervének előkészítése, egyeztetése
    - folyamatos dokumentálás, fotókkal és műszaki adminisztráció.

    Szakmai kapcsolódások :

    Mérnök, tervező, építőipari szakember, műszaki rajzoló, gyártmányrajz készítő, műszaki tervező
    üzemeltetés vezető, nyugdíjas műszaki szakember.

    Amit kérünk:
    - minimum középfokú műszaki végzettség
    - számítógép magas szintű ismerete, használata
    - rendszerszemlélet, ügyvitel szervezői jártasság, jó szervező képesség
    - jó kommunikációs készség, rugalmasság, precizitás

    Amit adunk:
    - versenyképes kereseti lehetőség
    - folyamatos szakmai fejlődési, előre lépési lehetőség
    - felelősségteljes, önálló munkavégzés
    - lendületes csapat

    Munkavégzés helye: Budapest belváros ( Blaha )

    Küldd el fényképes szakmai önéletrajzod kísérő levéllel a karrier[kukac] szolgaltatocentrum.eu e-mail címre.

    A tárgyba kérlek írd bele: Üzemeltetési, műszaki vezető Forrai Péter: 30-944-9944
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
>5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
543.210Ft/hó
Állások / Gyártás, Termelés
  • Keressen minket közösségi oldalakon