Szabászati kisegítő
Feltöltés dátuma: 2020-05-17 Látogatók: 2177
LEÍRÁS:
    Szereted a ruhákat, a divatot, a pörgést?
    Nálunk folyamatosan fejlesztheted szakmai tudásod, családias hangulatban, rugalmas munkaidőben dolgozhatsz!

    Sürgős munka Légkezelt - Klimatizált -ionizált légtisztítóval ellátott műhelyben a belvárosban a Blahánál! Több száz darabos folyamatos széria munkát tudunk biztosítani. Arcmaszk és fehér kesztyű készítéséhez szabászati kisegítőt keresünk.

    Feladataid lesznek:
    - meglévő sablonok alapján szabászati rajz készítése
    - gyakorlott szabász keze alá dolgozni
    - sablonok kiszabása szabászgéppel
    - a kiszabott anyagok átadása varróknak
    - Adminisztratív feladatok ellátása

    Amit adunk:
    -Rugalmas munkabeosztás!
    -Kereseti lehetőség 8-16.000 Ft/nap + juttatások.
    -Hétköznap 7-21 h Hétvégén is 7-20 h vagyunk nyitva.
    -Hétvégi munkavégzés (pótlékot is fizetünk!): 10-20.000 Ft/nap
    Napi elszámolással, heti kifizetés.
    -Útiköltség térítés
    Folyamatos munka, minőségi anyagokkal kellékekkel, segédanyagokkal dolgozunk.
    - Jó csapat, kiegészítjük, segítjük, helyettesítjük egymást!
    - Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség

    Amit kérünk:
    - min 3-5 év szakmai tapasztalat, textiles/ruhaipari végzettség
    - a ruhák, a méteráru, lakástextil anyagok szeretete
    -Pontosság, precizitás, igény a jó munkavégzésre
    -Terhelhetőség, kitartás, elhivatottság
    -A munka és az emberek szeretete
    -Jó alkalmazkodóképesség

    Kérjük jelentkezz e-mailen arcképes önéletrajzzal a karrier@ruhaklinika.eu címen.

    Kísérő leveledben írd meg fix elfoglaltságaidat, kéréseidet, kérdéseidet

    Ruhaklinika - Szabóság
    1072 Akácfa u. 41.

    Forrai Péter
    30/9449944
Foglalkoztatás jellege:
6 órás állás
Munkavégzés címe:
1072. Budapest Akácfa utca 41.
Tapasztalat:
3-5 év
Nyelvtudás:
Nem igényel
Végzettség:
Középiskola
Bruttó fizetés:
20.000Ft/nap
Állások / Szakmunka
  • Keressen minket közösségi oldalakon